Obsługa firm


Opieka serwisowa

Naszym klientom zapewniamy profesjonalną i szybką pomoc informatyczną. Dzięki doświadczonym i wykwalikowanym pracownikom jesteśmy w stanie otoczyć opieką całość sprzętu komputerowego w Państwa firmie. Gwarantujemy szybką reakcję na awarię i sprawne usunięcie problemu. Większość spraw rozwiązujemy jeszcze podczas zgłaszania problemu, dzięki pomocy zdalnej, którą oferujemy bezpłatnie w ramach umowy serwisowej.
Szanujemy czas naszych klientów, w wypadku trudniejszych napraw oferujemy sprzęt zastępczy. Nasze działania skierowane są na bezawaryjną pracę urządzeń komputerowych klienta i bezpieczeństwo jego danych.


Natychmiastowa zdalna pomoc

W wielu przypadkach możemy obniżyc koszty serwisu stosując pomoc zdalną. Nasz informatyk za Państwa zgodą i po podaniu hasła podłącza się do komputera i usuwa usterkę na odlełość. Nie płacą Państwo za dojazd serwisu i otrzymują natychmiastową pomoc podczas rozmowy telefonicznej.


Preferencyjne ceny na zakupy

Klienci, którzy podpisali z nami umowę na opiekę informatyczną otrzymują specjalnie ceny na zakupy. Zazwyczaj jest to stały rabat, który wypada atrakcyjnie w stosunku do konkurencji.
Zakupiony sprzęt dostarczamy i instalujemy na miejscu docelowym, w razie potrzeby przeprowadzamy szkolenie z obsługi dostarczonych urządzeń. Doradzamy przy zakupie patrząc na potrzeby klienta, przygotowując konkretną ofertę i przedstawiając korzyści z prezentowanego rozwiązania. Staramy się, aby klient poznał wszystkie możliwości dokonania zakupu i dokonał świadomego wyboru.


Rozwój poprzez innowacje

Naszym klientom proponujemy takie rozwiązania, które pozwolą przynieść realne zyski i przełożą się na usprawnienie funkcjonowania firmy. Dobrym przykładem jest analiza kosztów drukowania dokumentów, poprzez zaproponowanie odpowiedniego sprzętu i materiałów eksploatacyjnych, możemy zaoszczędzić dla klienta określoną, wcześniej policzoną ilość pieniędzy. Podobna sytuacja będzie miała miejsce w wypadku wdrożenia odpowiedniego systemu zabezpieczenia danych, których utrata mogłaby być bardzo kosztowna. Dbamy o zadowolenie klientów i o to aby mieli pewność, że wszelkie związane z obsługą informatyczną sprawy są pod dobrą opieką.